Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PLM-GS-529 Warszawa, Bielany, Młociny - działka na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

TEREN INWESTYCYJNY NA BIELANACH

 

Działka o powierzchni 1674 m2 mieści się w urokliwym zakątku Młocin, z systematycznie rozwijającą się zabudową willową. W ciągu ostatniego roku w sąsiedztwie powstało kilka imponujących nieruchomości, a kolejne inwestycje są w trakcie realizacji.

Na uwagę zasługuje dogodne położenie całego osiedla. Teren inwestycyjny położony jest tuż przy trasie Mostu Północnego, umożliwiającego wygodny i sprawny przejazd zarówno w lewe-, jaki i prawobrzeżne rejony Warszawy.

Działka usytuowana jest ponadto przy malowniczej Skarpie Wiślanej. Odległość z działki do najdłuższej polskiej rzeki wynosi zaledwie 400 m.

Teren całego osiedla graniczy również z Parkiem Młocińskim, sprzyjającym rekreacji w spokojnym miejscu w na łonie natury. Park stanowi idealny punkt wypadowy dla osób preferujących aktywny wypoczynek, jak i dla osób ceniących rodzinne wyprawy z dziećmi.

Dystans dzielący działkę od mostu to jedynie 600 m.

Do terenu inwestycyjnego prowadzi klimatyczna osiedlowa droga wewnętrzna z eleganckimi chodnikami i drogą wyłożoną kostką betonową.

Przy terenie inwestycyjnym, w drodze dojazdowej znajduje się pełen komplet mediów – kanalizacja, wodociąg  oraz prąd, a w przyszłości i gaz, co dodatkowo wpływa i podkreśla atrakcyjność całego terenu.

Działka posiada prawomocną decyzję o warunkach zabudowy o atrakcyjnych parametrach.

Dla terenu inwestycyjnego został przygotowany projekt koncepcyjny zabudowy jednorodzinnej z możliwością wybudowania 4 budynków dwulokalowych. .

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Katarzyna Kłosińska
Telefon komórkowy 795 870 127
katarzyna@palatium-nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PLM-GS-529
Lokalizacja Warszawa, Bielany, Młociny
Pow. całkowita [m2] 1 674,00 m²
Cena 2 400 000 PLN
Cena/m2 1433.69 PLN

Nieruchomość

Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokąt

Podobne oferty

PLM-GS-261, Działka na sprzedaż, Warszawa, Białołęka

Działka na sprzedaż,
Warszawa, Białołęka

Pow. całkowita [m2]: 8781.00

Cena/m2: 250.00 PLN

2 195 250 PLN