Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

O firmie

ZADOWOLENIE I UŚMIECH KLIENTA SĄ DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE.

Celem naszego biura jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszym Klientom. Zanim zaprosimy Państwa do zapoznania się z wybraną nieruchomością, chcemy dokładnie zbadać Państwa potrzeby. Ustalimy wspólnie, jakiej nieruchomości Państwo  potrzebujecie i jakie macie Państwo wobec niej oczekiwania.

Priorytetem jest dla nas profesjonalizm usługi. Długi okres pracy na rynku nieruchomości wykształcił w nas doświadczenie handlowe, skuteczność i dyspozycyjność które pozwalają spełniać indywidualne oczekiwania każdego Klienta

ZAJMUJEMY SIĘ:

  • ·         Sprzedażą  i kupnem lokali mieszkalnych i użytkowych;
  • ·         Sprzedażą  i kupnem działek budowlanych i innych nieruchomości pod zabudowę inwestycyjną;
  • ·         Sprzedażą  i kupnem domów jednorodzinnych;
  • ·         Sprzedażą  i kupnem obiektów użytkowych;
  • ·         Sprzedażą  i kupnem obiektów komercyjnych;
  • ·         Sprzedażą  i kupnem obiektów zabytkowych;
  • ·         Najmem lokali użytkowych;
  • ·         Najmem lokali mieszkalnych;
  • ·         Sprzedażą mieszkań i lokali z rynku pierwotnego.

Przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy transakcji w taki sposób, aby zaoszczędzić Państwa czas, między innymi poprzez sprawdzanie stanów prawnych nieruchomości, pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia transakcji, a na Państwa życzenie udział w negocjacjach cenowych. Nasze wynagrodzenie może podlegać rozsądnym negocjacjom.

Jeśli poszukują Państwo specjalnej, wyjątkowej, lub nietypowej nieruchomości, dołożymy wszelkich starań, by ją dla Państwa znaleźć.

Polecamy również nieruchomości z rynku pierwotnego – mieszkania i lokale użytkowe. Dzięki dobrym stosunkom z Developerami, możemy oferować ciekawe oferty z tego rynku. 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertami.

Pozdrawiamy – zespół Palatium Nieruchomości.

 

Szanowni Państwo

W związku z wejściem w życie przepisów Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy  co następuje:

Firma Palatium-Nieruchomości przetwarza dane osobowe jedynie w celu  zapewnienia wykonania umów pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, przedstawienia ofert sprzedaży  nieruchomości i rozpatrzenia reklamacji na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) RODO, a także w celach marketingowych na podstawie art.  6 ust. 1 pkt a) RODO (dane przechowywane są przez okres 3 miesięcy od daty prezentacji nieruchomości, a jeżeli została zawarta umowa pośrednictwa  przez okres trwania tej umowy).

Mają Państwo w każdej chwili prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania,usunięcia,ograniczenia przetwarzania,bądź też wniesienia sprzeciwu.

Państwa zgoda na przetwarzanie Państwa danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszej Firmy spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Administratorem danych jest  Firma PALATIUM&NIERUCHOMOŚCI  z siedzibą w:  Warszawie 03-969  ul. Lizbońska2/241

 Pozdrawiamy

Zespół Palatium-Nieruchomości