Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PLM-DS-627 Smołdzino, Gardna Mała - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Na sprzedaż domy jednorodzinne położone na terenie inwestycji obejmującej zespoły budynków jednorodzinnych połączonych z terenami rekreacyjnymi znajdującej się pomiędzy dwoma jeziorami  w strefie ochronnej Słowińskiego Parku Narodowego, w niedalekim sąsiedztwie  linii brzegowej Bałtyku.
Inwestycja rozpoczęta została latem 2017 roku poprzez wydzielenie pierwszego kompleksu 37 działek budowlanych o średniej powierzchni 1500 m2. Wszystkie działki będą w pełni uzbrojone. W chwili obecnej trwają prace nad uzbrojeniem terenu w sieć wodną i elektryczną, oraz wylewane są fundamenty pod pierwsze budynki. Kompleksy działek będą stanowiły zamknięte osiedla z pełnym  dozorem i kontrolą infrastruktury.
Na całym terenie inwestycji przewidziana jest komunikacja wewnętrzna, oraz miejsca przeznaczone do rekreacji i czynnego wypoczynku.
Domy o architekturze nawiązującej do budownictwa regionalnego, o powierzchni od 100 do 130 m2, parterowe z poddaszem użytkowym, wykonane w technologii drewnianej, szkieletowej lub ryglowej, ocieplone materiałami „Steico”, pokrycie dachowe – strzecha lub dachówka. Materiały użyte do budowy ekologiczne, atestowane.
Układ otworów zewnętrznych, okapów, oraz rozkład pomieszczeń zgodny z życzeniem Inwestorów, pod warunkiem zachowania wspólnego charakteru obiektów.
Zakup opisanych nieruchomości może stanowić doskonałą inwestycję z przewidywaną stopą zwrotu 7% w skali roku.
Cena działki – około 65 zł/m2
Ceny budynków zależą od : powierzchni, założonych detali, oraz zakresu prac, (stan surowy zamknięty, czy pod klucz).
Szacunkowy koszt  1 m2  powierzchni użytkowej budynków w stanie developerskim – 3480 PLN brutto.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Katarzyna Kłosińska
Telefon komórkowy 795 870 127
katarzyna@palatium-nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PLM-DS-627
Lokalizacja Smołdzino, Gardna Mała
Pow. całkowita [m2] 130,00 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 130,00 m²
Cena 600 000 PLN
Cena/m2 4615.38 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 1 500 m²

Pomieszczenia