Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

PLM-BS-1005 Wiązowna - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

Na sprzedaż kamienica międzywojenna o powierzchni 523 m2, czterokondygnacyjna, ( piwnice, parter i 2 piętra), położona na terenie leśno-parkowym, na działce o powierzchni 9664 m2, graniczącej z dopływem rzeki Mieni, Nieruchomość nie jest objęta ochroną konserwatora.
Na budynek składa się 10 pomieszczeń piwnicznych, oraz 6 lokali mieszkalnych – 3 trzypokojowe i 3 dwupokojowe, Wszystkie lokale wyposażone w kuchnię i łazienkę. Na 2 piętrze mieści się dodatkowo oddzielny pokój o pow. około 14 m2.
Budynek niedawno podłączony do mediów miejskich – sieci energetycznej, wodociągowej i gazowej. Świeżo wyremontowane połacie dachowe.
Nieruchomość znajduje się około 25 km od Centrum Warszawy, w sąsiedztwie obwodnicy w kierunku Warszawy, Lublina i Terespola. Łatwy dojazd z Warszawy trzema pospiesznymi autobusami, oraz lokalną linią Warszawa-Otwock.
W pobliżu pełna infrastruktura – sklepy, przystanki autobusowe, punkty usługowe i gastronomiczne, centrum handlowe itp.
Ze względu na walory przyrodnicze i atrakcyjną lokalizację, nieruchomość stwarza wiele możliwości inwestycyjnych. Może ona pełnić zarówno funkcje mieszkalne, jak i zostać zaadaptowana na  dom spokojnej starości, hostel lub hotel.
Zapraszam do obejrzenia.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Katarzyna Kłosińska
Telefon komórkowy 795 870 127
katarzyna@palatium-nieruchomosci.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty PLM-BS-1005
Lokalizacja Wiązowna
Rodzaj obiektu kamienica
Pow. całkowita [m2] 523,00 m²
Cena 5 449 950 PLN
Cena/m2 10420.55 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 9 664 m²

Pomieszczenia