Opis
DO WYNAJĘCIA
Piękny apartament w budynku na kameralnym osiedlu z recepcją. Apartament jest bardzo słoneczny przez cały dzień / okna wychodzą na cztery strony świata / na suficie również doświetlenie wysoki ponad 3 m . Mieszkanie składają się 3 sypialnie (każda z tarasem), jest sypialnia która ma własną łazienką i garderobą, salon, jadalnia 20 m.2, nowoczesna kuchnia ok 15 m.2 - , łazienka oraz toaleta gościnna. Duży salon 50 m2 . kominek oraz wyjście na taras 60 m.2 ( salon klimatyzacja) Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym i piwnica.
Osiedle ogrodzone i monitorowane w budynku jest recepcja . Na terenie osiedla delikatesy, apteka klub fitness, restaurację oraz inne usługi . W okolicy szkoły , przedszkola oraz trasy rowerowe .
Zapraszam do kontaktu .
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.